Szanowni państwo!

Nasza firma zajmuje się wynajmem samochodów oraz busów osobowych. Ponadto prowadzimy również sprzedaż aut osobowych oraz największą myjnię bezdotykową w Kutnie. Odwiedzając nas znajdą Państwo wszystkie usługi motoryzacyjne w jednym miejscu.

Wynajmowane samochody posiadają pełen pakiet ubezpieczeń a ich stan techniczny jest regularnie sprawdzany. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów w każdym aucie jest zamontowana klimatyzacja aby podróż była komfortowa. Staramy się dopasować konkretne usługi do indywidualnych potrzeb i preferencji naszego klienta.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu samochodów na okres krótko lub długoterminowy chętnie doradzimy wybór marki i modelu auta. Oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm , wypożyczamy również samochody jako auta zastępcze. Istnieje możliwość wynajęcia pojazdu wraz z kierowcą jak również bezpłatny transport samochodu w wybrane miejsce na terenie miasta.

Mamy doświadczenie i wiemy, jak powinien wyglądać wynajem aut, dlatego wciąż rozbudowujemy flotę wypożyczalni o kolejne modele. 
Cena wypożyczenia uzależniona jest od okresu najmu, typu pojazdu oraz opcjonalnego wyposażenia.